agencja hostess warszawa

Hostessa – modelka na etat

Prawie każda kobieta marzyła w dzieciństwie o zostaniu modelką. Wiele kobiet przerażała jednak wizja długich wyjazdów, dalekich podróży i życia z dala od bliskich. Profesjonalny modeling wymaga poświęceń. A gdyby tak zostać modelką na etat? Jest to możliwe! Odpowiedzią jest ogólnopolska agencja hostess

Dlaczego akurat hostessa?

Do zadań hostessy należy nie tylko oprowadzanie gości, ale również prezentacja produktów, w tym odzieży, dodatków i innych. Jeśli w przeszłości nie zdecydowałaś się na zostanie modelką, masz szansę stać się nią spełniając wymagania, jakie ma agencja hostess. Warszawa należy do miast w Polsce, które sprzyjają rozwojowi kariery, dlatego możesz spróbować sił w stolicy.

Aby zostać hostessą – modelką musisz pamiętać o tym, że ważna jest Twoja prezencja. Dbanie o siebie każdego dnia to podstawowa zasada, której musisz się trzymać ponieważ niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, które wywrzesz w czasie wizyty w agencji. Jeśli jesteś pewna, że spełniasz wymagania jakie stawia niejedna ogólnopolska agencja hostess, przygotuj odpowiednie zdjęcia, na których zaprezentujesz swoje atuty. Jeśli chcesz zostać hostessą – modelką musisz pamiętać, że korzystne zdjęcia są czasem ważniejsze niż długie listy motywacyjne. Przygotuj portfolio, które pokaże przede wszystkim, że sprawdzasz się zarówno w sesjach studyjnych jak i plenerowych. Zadbaj o portrety i zdjęcia sylwetki – pamiętaj żeby nie oszukiwać nikogo programami graficznymi!

Na rozmowę przygotuj przynajmniej 3 zdjęcia, na których widoczna będzie twoja twarz i figura. Pamiętaj również żeby zdjęcia:

  • były wyostrzone,
  • były wysokiej jakości
  • nie miały nałożonych filtrów, które mogłyby przekłamywać,
  • zachowywały proporcje ok. do 2:3 albo 3:2,
  • przedstawiały Cię na pierwszym planie,
  • prezentowały naturalną urodę.

Pamiętaj jednak, aby upewnić się dokładnie jakie wymagania ma wybrana przez Ciebie agencja hostess. Warszawa może narzucać inne niż standardy niż na przykład dużo mniejsze Kielce. Jeśli wysyłasz zgłoszenia do różnych agencji zadbaj o to, by dostosować się do jej oferty – jeśli wiesz, że ogólnopolska agencja hostess w Warszawie ma ofertę biznesową, wybierz do sesji elegancką koszulę. Jeśli aplikujesz do agencji, która udziela się na targach motoryzacyjnych, możesz pozwolić sobie na mniej formalny strój.

Zalety bycia hostessą – modelką

Niewątpliwą zaletą bycia hostessą – modelką jest większa swoboda i zmienność powierzanych zadań. Możesz zarówno zostać pozować do zdjęć produktów, być modelką na targach beauty albo prezentować najnowsze kolekcje samochodów. Najważniejsze jest, by dbać o swój wizerunek i rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *